kolo-150pxMiło nam poinformować, że od sierpnia 2014 roku Herbaciarnio-Kawiarnia Podróżnicza 18 Południk jest partnerem programu PAYBACK. Dokonując u nas zakupów można zbierać punkty, które wymieniane są później na ciekawe nagrody. 

 

Jest też nowość. Karta "Moje Miasto Payback", którą można otrzymać bezpłatnie w naszej Kawiarni. Umożliwia ona nie tylko wymianę punktów na nagrody, ale również płacenie punktami za rachunki u wybranych partnerów PAYBACK.

 

Gdzie w Trójmieście można zbierać punkty PAYBACK i płacić nimi za swoje rachunki dowiesz sie tutaj. Ale to nie wszystko. Payback działa w całej Polsce i skupia już ponad 6000 punktów sprzedaży u 26 największych Partnerów Payback, 120 sklepów internetowych oraz wiele lokalnych placówek handlowo - usługowych w ramach programu Moje Miasto Payback.

 

Zachęcamy zatem do bezpłatnej wymiany starych kart na nowe (zwłaszcza, że stare karty wkrótce stracą ważność) a tych, którzy jeszcze punktów Payback nie zbierają do jak najszybszego wyrobienia sobie karty (również bezpłatnie).

 

Nie czekaj dłużej. Już dziś przyjdź do nas

i wymień starą kartę na nową Moje Miasto Payback!!!

UWAGA - LICZBA KART OGRANICZONA!!!

(punkty ze starej karty zostają przepisane na nową)

 

payback stare - skreslone --> payback nowe

 

Program PAYBACK cieszy się popularnością w całej Polsce - punkty chętnie zbierają zarówno młodsi, jak i starsi, z małych i dużych miast. Średnia wieku uczestnika Programu wynosi 33,8 lat, a przeciętne gospodarstwo domowe składa się z 2,1 osoby. W Programie uczestniczą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Miejscowością, w której PAYBACK cieszy się największą popularnością jest Raszyn k. Warszawy, gdzie kartę posiada ponad 90% gospodarstw domowych.

 

Najwięcej punktów PAYBACK zebrali jak do tej pory mieszkańcy Warszawy, Poznania, Krakowa i Łodzi. Najdroższa nagroda wybrana przez uczestnika Programu to telewizor 37" Philips Aurea. Uczestnicy Programu nie tylko wymieniają punkty na nagrody, ale również chętnie przekazują je na rzecz Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

 

Zachęcamy do bezpłatnego wyrobienia sobie karty Moje Miasto PAYBACK w kawiarni 18 Południk, zbierania punktów i regulowania nimi swoich rachunków.

listopad 2019
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1