Muzycy

Poszukujemy młodych talentów pragnących zaprezentować swój warsztat muzyczny przed kameralną publicznością celem organizacji Muzycznych Wtorków w Południku 18.

Repertuar: muzyka klasyczna, jazz, blues, poezja śpiewana, szanty, folk, muzyka etniczna, muzyka świata. Mile widziane duety.

Barista - Kelner

Chcesz pracować w niezwykłym miejscu i mieć wpływ na tworzenie jego historii? Chcesz z nami tworzyć nową kawiarnio-herbaciarnę w Gdańsku? Południk 18poszukuje osoby z doświadczeniem na stanowisku kelner/ka, barista/tka.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (w tym umiejętność obsługi ekspresu kolbowego);

  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • pełna dyspozycyjność (również w weekendy);

  • sumienność i odpowiedzialność;

  • wysoka kultura osobista;

  • otwarta i przyjacielska osobowość

  • kreatywność;

  • aktualna książeczka sanepidowska.

  • Preferowane osoby z umiejętnościami baristy, miłośnicy herbat, osoby niepalące, obowiązkowe, sumienne i kreatywne.

  • Obowiązki:

    • obsługa gości;
    • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy i na sali ;

    • nadzór nad stanem zasobów kawiarni;

    • przygotowywanie deserów i napojów;

    • codzienne raportowanie sprzedaży;

    • wykonywanie poleceń osób przełożonych.

    Oferujemy pracę:

    • w systemie zmianowym pomiędzy 9:30 - 23:00 (według ustalonego grafiku);
    • w młodym zespole;
    • na umowę zlecenie z możliwością podpisania umowy o pracę po okresie próbnym (prosimy nie przysyłać CV przez osoby zainteresowane jedynie pracą sezonową);
    • dogodne godziny pracy;
    • dogodną lokalizację (centrum Gdańska).

    Zainteresowani?

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV ze zdjęciem na adres: kawiarnia@poludnik18.pl

listopad 2019
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Szukaj